Jak zostać słuchaczem

Rekrutacja nadal trwa! Wciąż możesz do nas dołączyć!

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły i do rezerwacji miejsc. 

Wypełnij formularz  już dziś - oddzwonimy do Ciebie

WSZYSTKIE KIERUNKI ZA DARMO!

Szkoła policealna jest przeznaczona dla absolwentów szkół średnich. O przyjęcie na semestr pierwszy mogą starać się osoby posiadające wykształcenie średnie. Rekrutacja do Naszej Szkoły nie opiera się o żadne konkursy świadectw, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Nabór prowadzimy cały rok!

NIE WYMAGAMY MATURY ORAZ NIE PRZEPROWADZAMY EGZAMINÓW WSTĘPNYCH.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy i umożliwiamy zapisy na kolejne semestry - honorujemy naukę, którą rozpocząłeś w innej szkole, a chciałbyś zakończyć ją razem z nami. Przy zapisie niezbędny jest indeks  z poprzedniej szkoły.

Nauka w naszym studium rozpoczyna się w lutym ( semestr letni ) i we wrześniu ( semestr zimowy). Sam decydujesz kiedy rozpoczniesz naukę, czy od września (semestr zimowy), czy od lutego (semestr letni).

Przy zapisie gwarantujemy MINIMUM formalności: wystarczy tylko dowód osobisty i świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Zapisz się już dziś, wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w zakładce ZAPISY ON-LINE  i zarezerwuj sobie miejsce na interesującym Cię kierunku. W ciągu kilku godzin zadzwonimy do Ciebie i umówimy na wizytę w naszym sekretariacie w celu dopełnienia formalności.